Apie mus

Apie mus

20 metų darbo patirties Lietuvoje ir Vakarų Europoje

Pagrindinės mūsų veiklos sritys – nendrinių, čerpinių, skardinių ir kt. stogų dengimas bei renovacija, administracinių, visuomeninių pastatų ir gyvenamųjų namų statyba.

Šiuo metu esame vieninteliai Lietuvoje, kurie gali pasiūlyti ne tik stogų dengimo sprendimus, bet ir patys gaminame žaliavas nendrinių stogų dengimui. Išmanome visą procesą nuo A-Z, kadangi dalyvaujame ir kontroliuojame visus proceso žingsnius nuo nendrių pjovimo iki galutinio stogo dengimo, todėl drąsiai galime sakyti, kad esame savo srities ekspertai.

Mūsų entuziastingą bei nuolat tobulėti siekiančią komandą sudaro įvairių sričių profesionalai, todėl galime pasidžiaugti ne vienu sėkmingai įgyvendintu projektu tiek Lietuvoje, tiek Olandijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje.

Teikiame visas stogo ir statybos darbų paslaugas

Mūsų veikla neapsiriboja nendrinių stogų dengimo sprendimais, dirbame su visomis stogų dangomis. Dėl ilgametės patirties rinkoje galime konsultuoti projektavimo, stogų aptarnavimų, priežiūros ir kitais statybų klausimais. Visiems savo projektams suteikiame garantiją.

Per metus uždengiame bent 5000 m2 nendrinių stogų

Per metus pagaminame per 40.000 vnt. nendrių ryšulių

Suteikiame 5 metų garantiją

Jūsų atliekami darbai visada Kokybiški ir laiku, matosi, kad esate šios srities aukščiausios kategorijos specialistai.

Rokiškio krašto muziejaus ūkio skyriaus vedėjas V. Skeirys