Stogo pakalimai

Stogo pakalimas yra neatsiejama stogo darbų užbaigimo dalis, kuri ne tik sukuria estetinį užbaigtumą, bet ir suteikia papildomą ventiliaciją ir stogo apsaugą nuo aplinkos veiksnių. 

Stogo pakalimas atliekamas apkalant stogo atbrailas dailylentėmis, kitaip vadinamomis pakalimo lentomis. Kokybiški stogo pakalimai yra ilgaamžiai ir nereikalauja specialios priežiūros, todėl tinkamai sumontavę šias medžiagas galėsite mėgautis pakalimų privalumais ištisus dešimtmečius.

Stogo pakalimų privalumai

Patvarumas

Stogų pakalimai yra atsparūs vėjui, drėgmei, karščiui bei temperatūrų svyravimams, todėl tai – patvarus, ilgalaikis sprendimas.

Estetinis vaizdas

Kruopščiai priderinti stogo pakalimai suteikia estetinį išbaigtumą. Galite sukurti unikalų dizainą ir rinktis iš įvairių spalvų, tekstūrų ir formų.

Lengva priežiūra

Kokybiški stogo pakalimai pasižymi nesudėtinga priežiūra. Jie lengvai valomi ir ilgai išlaiko savo pirminę išvaizdą.

Sandarumas

Tinkamai sumontuoti stogų pakalimai užtikrina stogo sandarumą ir neleidžia vabzdžiams ir paukščiams patekti į plyšius.

Kaip išsirinkti tinkamiausius stogo pakalimus?

Siekiant ilgalaikių rezultatų, būtina rinktis pakalimus atsižvelgiant į šiuos svarbius kriterijus:

Rinkoje egzistuoja įvairūs pakalimai, tokie kaip skardiniai, cementiniai, mediniai ir plastikiniai. Visgi plieniniai ir PVC stogo pakalimai yra populiariausi pasirinkimai stogo užbaigimui. Iš esmės abi šios medžiagos pasižymi nesudėtinga priežiūra, ilgaamžiškumu ir sąlyginai neaukšta kaina.

Jų montavimas taip pat gana nesudėtingas. Vis dėlto plieniniai pakalimai geresnis variantas tiems, kurie siekia geriausio estetinio vaizdo, kadangi jie lengvai valomi, gali būti medžio imitacijos, taip pat įmanoma iš tos pačios skardos pagaminti ir nestandartines detales, pavyzdžiui, nestandartines jungtis.

Norint, kad pakalimai suteiktų daugiau elegancijos jūsų namui, reikia juos tinkamai priderinti prie bendro namo vaizdo. Įvertinkite, kokio dizaino (spalvos, tekstūros, formos) jums reikia.

Labai svarbu pasirinkti patikimą, laiko patikrintą, rinkoje pripažintą pakalimų gamintoją, nes tik taip būsite užtikrinti, kad įsigijote funkcionalius ir patvarius stogo pakalimus.

Kiek kainuoja stogo pakalimai?

Stogo pakalimų kaina be abejonės taip pat yra vienas svarbiausių pasirinkimo kriterijų. Kaip žinia, stogas yra ta namo dalis, kurią įrengiant taupyti neverta, nes tai gali brangiai atsiliepti ateityje. Todėl ir renkantis stogo pakalimus vyrauja ta pati taisyklė – pigiausias variantas nėra patikimiausias variantas. Tačiau ir brangiausi stogo pakalimai nebūtinai yra geriausias sprendimas jūsų namui. Tai kaipgi išsirinkti?

Svarbiausia – optimalus kainos ir kokybės santykis. Stogo pakalimų kaina priklauso nuo medžiagų, tipo ir gamintojo. Plastikiniai (PVC) pakalimai yra pigiausi, šiek tiek brangesni yra plieniniai, tuo tarpu brangiausia alternatyva – fibrocementiniai pakalimai.

Mes dirbame tik su laiko patikrintomis, kokybiškomis medžiagomis iš patikimų tiekėjų, todėl dėka savo ilgalaikės patirties žinome, kaip užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį. Kreipkitės į mus ir įsitikinsite patys.

Kodėl verta rinktis „Hausitą“?

20 metų statybų sektoriuje

Jau dvidešimt metų mūsų kvalifikuoti, nuolat įgūdžius tobulinantys specialistai atlieka stogų įrengimo, apdailos bei apšiltinimo darbus.

Visi stogo darbai vienoje vietoje

Dirbame su visų konstrukcijų projektais. Atliekame stogo dengimo ir skardinimo darbus, įrengiame lietaus nuvedimo sistemas, pasirūpiname kondensato surinkimu ir stogo vėdinimu.

Unikalus požiūris į projektus

Mūsų tikslas – jūsų idėją paversti realybe. Įsiklausome į jūsų poreikius bei pasiūlome unikaliai jums tiek funkcionalumu, tiek estetika pritaikytą sprendimą.

Efektyvi komunikacija

Profesionalumas – tai daugiau nei kokybiškai atlikti darbai. Užtikriname sklandžią ir aiškią komunikaciją nuo pirmojo kontakto iki projekto pabaigos, kad bendradarbiaudami su mumis nejaustumėte jokio streso.

Tarptautinė patirtis

Gebame prisitaikyti prie skirtingų klimato sąlygų bei tarptautinių statybų standartų. Sėkmingai įgyvendiname projektus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse kaip Belgija, Olandija ir Prancūzija.

Kainos ir kokybės santykis

Naudojame tik aukštos kokybės, laiko patikrintas medžiagas. Bendradarbiaujame su geriausiais tiekėjais ir užtikriname ilgaamžius, patikimus sprendimus už protingą kainą.