Stogo dengimas nendrėmis

Kokybiškai įrengtas nendrinis stogas – unikalus, tvarus ir patikimas sprendimas Jūsų namams.

Dar neseniai tik etnografijos muziejuose puikavęsi nendriniai stogai šiandien yra populiarėjantis sprendimas visoje Lietuvoje. Nendrėmis dengiami pajūrio, užmiesčio sodybų, vis dažniau ir gyvenamųjų namų stogai.

Nenuostabu – juk ši stogo danga ne tik pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu oro sąlygoms, bet ir yra sau lygių neturintis sprendimas tiems, kurie vertina tvarumą bei estetiką.

Nendrėmis dengto stogo privalumai

Tvarumas

Nendrės yra natūralus, atsinaujinantis ir ekologiškas resursas. Jų gamyba ir montavimas sukuria mažesnį CO2 pėdsaką nei kitos stogo dangų medžiagos.

Unikalumas

Natūralios nendrės spalvos ir tekstūros puikiai dera su aplinka, suteikdamos harmoningą, natūralų estetinį vaizdą. Iš nendrių galima suformuoti įvairiausias stogo konfigūracijas.

Ilgaamžiškumas

Tinkamai prižiūrimi nendriniai stogai gali tarnauti dešimtmečius. Nendrinio stogo ilgaamžiškumas padeda ilgainiui sumažinti stogo priežiūros ir remonto išlaidas.

Termoizoliacija

Nendrės turi puikias šilumos izoliacijos savybes – 30 cm nendrių prilygsta 10 cm vatos sluoksniui. Jos padeda išlaikyti šiltą namą žiemą ir vėsų vasarą, taip mažindamos šildymo bei vėdinimo sąnaudas.

Atsparumas oro sąlygoms

Nendrių danga yra atspari drėgmei ir ultravioletiniams spinduliams, dėl to puikiai saugo nuo lietaus, sniego, saulės, išlaikydama savo gerąsias savybes.

Garso izoliacija

Nendrėmis dengtas stogas efektyviai slopina triukšmą, užtikrindamas ramybę ir komfortą jūsų namuose.

Kiek kainuoja nendrinių stogų dengimas?

Nendrinio stogo dengimo kaina visų pirma priklauso nuo to, ar danga montuojama naujo namo statybos metu, ar keičiama sena. Keičiant seną stogo dangą, reikia pašalinti seną stogo dangą ir tik tuomet galima įvertinti, ar konstrukcija nepažeista. Esant pažeidimams, būtina juos pašalinti ar sumontuoti naują konstrukciją.

Vis dėlto, kiekvienas projektas yra unikalus, todėl kaina priklauso ir nuo tokių veiksnių kaip stogo plotas, nendrių sluoksnio storis ir konstrukcijos sudėtingumas. Mūsų ekspertai išklauso jūsų poreikių, įvertina projektą ir paskaičiuoja darbo kainos sąmatą.

Svarbu paminėti, kad investuodami į nendrinį stogą, jūs investuojate ne tik į gražią ir natūralią stogo dangą, bet ir į ilgalaikę vertę. Tinkamai įrengtas ir prižiūrimas nendrinis stogas gali tarnauti dešimtmečius, suteikdamas ilgalaikę naudą jūsų namams.

Nendrinių stogų dengimo etapai

Siūlome visą paslaugų spektrą, kad jūsų projektas vyktų sklandžiai ir sėkmingai nuo pradžios iki pabaigos.

Konsultacijos ir projektavimas

Mūsų ekspertai atidžiai išklauso jūsų pageidavimų ir pataria, kokia stogo konstrukcija tinkamiausia atsižvelgiant į jūsų poreikius, architektūros ypatumus, vietos klimatą ir kitus svarbius aspektus. Sudarome detalų projekto planą ir paskaičiuojame kainos sąmatą.

Nendrių tiekimas

Atsakingai parenkame aukštos kokybės nendres, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir tinkamą stogo dengimo storį. Nendrių sluoksnis yra 30 cm.

Montavimas ir stogo dengimas

Vadovaudamiesi geriausiomis praktikomis įrengiame stogo konstrukciją, tvirtiname nendres, formuojame norimą formą. Esant poreikiui stogą apšiltiname ir impregnuojame specialiu priešgaisriniu antipirenu. Užtikriname, kad kiekviena detalė būtų kokybiškai sumontuota tam, kad pasiektume ilgalaikį tvarumą, efektyvią šilumos ir garso izoliaciją bei estetinį vaizdą.

Stogo dangos keitimas

Nendrinius stogus įrengiame ne tik statant naujus namus, bet ir keičiant stogo dangą. Pirmiausia šaliname seną dangą ir įvertiname, ar esama konstrukcija nepažeista ir gali atlaikyti nendrių apkrovą. Esant poreikiui montuojame naują stogo konstrukciją ir atliekame tolimesnius stogo dengimo žingsnius.

Priežiūra ir remontas

Tinkamai įrengti nendrėmis dengti stogai yra ilgaamžiai ir gali tarnauti iki 50 metų, tačiau tam reikalinga reguliari priežiūra ir laiku atlikti remonto darbai. Mūsų komanda ne tik pataria, kaip geriausiai rūpintis nendrėmis dengtu stogu priklausomai nuo konstrukcijos ir vietovės, bet ir teikia priežiūros ir remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Vidutinė nendrinio stogo eksploatavimo trukmė yra 35–50 metų, priklausomai nuo medžiagų ir įrengimo kokybės bei priežiūros. Pasirinkę kvalifikuotus specialistus užtikrinsite, kad nendrinis stogas tarnautų ilgiau.

Nendrinius stogus reikia periodiškai tikrinti ir prižiūrėti, kad užtikrintumėte jų ilgaamžiškumą. Maždaug kas 10 metų rekomenduojama atnaujinti priešgaisrinį impregnantą. Jei ant stogo kaupiasi samanos, jas reikia nuvalyti. Tuo pačiu metu rekomenduojama įvertinti, ar nėra pažeidimų, kuriuos reikėtų taisyti.

Nendriniai stogai gali būti apdorojami specialiu priešgaisriniu skysčiu, purškiamu ant sauso dangos viršaus atlikus visus darbus. Toks skystis gali apsaugoti stogą nuo gaisro apie 10 metų, o šiam laikotarpiui praėjus – reikalingas pakartotinis nupurškimas. Šią paslaugą klientams taip pat siūlome.

Vis dėlto, dažniausia gaisrų priežastis yra ne stogai, o elektros instaliacija ar netvarkingai įrengti kaminai.

Nendrinio stogo įrengimo laikas priklauso nuo projekto apimties ir sudėtingumo. Įprastai tai gali užtrukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Tikslesnį planą galima pateikti įvertinus jūsų poreikius.

Taip, nendrinį stogą galima montuoti ant esamos konstrukcijos, jei konstrukcija atlaiko papildomą svorį ir atitinka kitus būtinus reikalavimus. Mūsų komanda gali įvertinti jūsų esamą konstrukciją ir pateikti rekomendacijas, kaip geriausia būtų įrengti nendrinį stogą.

Taip, tinkamai sukonstruotas nendrinis stogas gali atlaikyti įvairias oro sąlygas, įskaitant stiprų lietų, sniegą ir vėją. Norint užtikrinti stogo ilgaamžiškumą ir funkcionalumą ekstremaliomis sąlygomis, būtinas kokybiškas įrengimas ir tinkama priežiūra.

Taip, kartu su mūsų ekspertų komanda galite sukurti individualų nendrinio stogo dizainą, pritaikytą jūsų estetiniams poreikiams ir namo architektūrai.

Kodėl verta rinktis „Hausitą“?

20 metų statybų sektoriuje

Jau dvidešimt metų mūsų kvalifikuoti, nuolat įgūdžius tobulinantys specialistai atlieka stogų įrengimo, apdailos bei apšiltinimo darbus.

Visi stogo darbai vienoje vietoje

Dirbame su visų konstrukcijų projektais. Atliekame stogo dengimo ir skardinimo darbus, įrengiame lietaus nuvedimo sistemas, pasirūpiname kondensato surinkimu ir stogo vėdinimu.

Unikalus požiūris į projektus

Mūsų tikslas – jūsų idėją paversti realybe. Įsiklausome į jūsų poreikius bei pasiūlome unikaliai jums tiek funkcionalumu, tiek estetika pritaikytą sprendimą.

Efektyvi komunikacija

Profesionalumas – tai daugiau nei kokybiškai atlikti darbai. Užtikriname sklandžią ir aiškią komunikaciją nuo pirmojo kontakto iki projekto pabaigos, kad bendradarbiaudami su mumis nejaustumėte jokio streso.

Tarptautinė patirtis

Gebame prisitaikyti prie skirtingų klimato sąlygų bei tarptautinių statybų standartų. Sėkmingai įgyvendiname projektus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse kaip Belgija, Olandija ir Prancūzija.

Kainos ir kokybės santykis

Naudojame tik aukštos kokybės, laiko patikrintas medžiagas. Bendradarbiaujame su geriausiais tiekėjais ir užtikriname ilgaamžius, patikimus sprendimus už protingą kainą.