Stogo dengimas skarda

Profesionalus stogo dengimas skarda – efektyvus ir ilgaamžis sprendimas Jūsų namams. Skardinius stogus lietuviai dažnai renkasi gyvenamiesiems namams ir sodyboms. Skarda dengtų stogų apstu tiek mieste, tiek kaimo vietovėse. 

Nesunku atspėti, kad tokį šios stogo dangos populiarumą iš esmės lemia jos universalumas – skarda puikiai tinka įvairios paskirties ir tipų pastatams įvairiose lokacijose. Be to, tai patvarus ir estetiškas pasirinkimas už palyginti nedidelę kainą. 

Stogo dengimas skarda yra unikalus sprendimas tiems, kurie vertina ilgaamžiškumą, efektyvumą bei pernelyg didelių pastangų nereikalaujančią priežiūrą.

Skarda dengto stogo privalumai

Platus pasirinkimas

Galite rinktis iš įvairių skardos spalvų, medžiagų ir formų, todėl lengvai rasite sau tinkamą variantą, atitinkantį jūsų namo stilių ir dizainą – tiek miesto centre, tiek užmiestyje.

Patvarumas

Skardiniai stogai yra atsparūs bet kokioms oro sąlygoms – lietui, sniegui, šalčiui, karščiui ir vėjui. Jie puikiai apsaugo namą nuo aplinkos veiksnių ir užtikrina maksimalų komfortą.

Ilgaamžiškumas

Kokybiškai sumontuoti ir prižiūrimi skardos stogai gali tarnauti nuo 30 iki 50 metų. Todėl tai ekonomiškas sprendimas, ilgainiui padedantis išvengti nenumatytų išlaidų.

Kainos ir kokybės santykis

Skardinių stogų kaina palyginti nedidelė, o kvalifikuoti, specialistai ją gali sumontuoti gan greitai. Vis dėlto, savo efektyvumu, kokybe ir patvarumu skarda nenusileidžia kitoms stogo dangoms.

Paprasta priežiūra

Skardinių stogų priežiūra – visai nesudėtinga užduotis.. Užtenka reguliariai nuvalyti šiukšles, lapus, ar užsilikusį sniegą bei patikrinti, ar neatsirado akivaizdžių pakitimų.

Lengvumas

Skardos stogai yra lengvi, todėl jie pernelyg neapkrauna namo konstrukcijos. Tai padeda dėl didelės namo apkrovos atsirandančių problemų, tokių kaip namo „sėdimas“.

Kiek kainuoja stogo dengimas skarda?

Skardinio stogo dengimo kaina pirmiausia priklauso nuo to, ar danga montuojama statant naują namą, ar keičiama sena stogo danga. Keičiant senąją, visų pirma reikia ją pašalinti. Tik tuomet galima įvertinti, ar stogo konstrukcija nepažeista. Esant pažeidimams, būtina juos pašalinti ar sumontuoti naują konstrukciją. Šie papildomi darbai padidina stogo dengimo kainą.

Apskritai paėmus, skarda yra gan ekonomiškas sprendimas. Iš kitų stogo dangų ji išsiskiria savo lengvumu, todėl skardą paprasčiau sumontuoti, taip pat pigiau atsieina transportavimo išlaidos. 

Galutinė skarda dengto stogo kaina priklauso nuo stogo ploto, formos, skardos storio, medžiagos, iš kurios skarda pagaminta, bei konstrukcijos sudėtingumo. 

Vis dėlto, kiekvienas projektas yra unikalus, todėl darbo kainos sąmatą mūsų ekspertai galės apskaičiuoti tik išklausę jūsų poreikių ir įvertinę projektą. Kreipkitės ir sutarsime jums patogų laiką konsultacijai.

Skardinio stogo dengimo etapai

Siūlome visą paslaugų spektrą, kad jūsų projektas vyktų sklandžiai ir sėkmingai nuo pradžios iki pabaigos.

Konsultacijos ir projektavimas

Mūsų ekspertai atidžiai išklauso jūsų pageidavimų ir pataria, kokia stogo konstrukcija tinkamiausia atsižvelgiant į jūsų poreikius, architektūros ypatumus, vietos klimatą ir kitus svarbius aspektus. Sudarome detalų projekto planą ir paskaičiuojame kainos sąmatą.

Stogo būklės įvertinimas ir paruošimas

Apžiūrime, ar esama stogo konstrukcija nepažeista ir tinkama stogo dangos įrengimui bei patikriname stogo geometriją. 

Skardos parinkimas ir tiekimas

Skardiniai stogai pasižymi plačiu medžiagų, spalvų ir formų pasirinkimu. Jie gali būti pagaminti iš plieno, vario, titancinko ar aliuminio. Atsižvelgdami į jūsų poreikius, parenkame tinkamiausią, laiko patikrintą medžiagą ir užsakome stogo dangą iš patikimų tiekėjų. 

Montavimas ir stogo dengimas

Įvertinę stogo charakteristiką bei parinkę tinkamiausias medžiagas, montuojame skardinį stogą. Esant poreikiui stogą apšiltiname. Užtikriname, kad kiekviena detalė būtų kokybiškai sumontuota tam, kad pasiektume ilgalaikį tvarumą, efektyvią šilumos ir garso izoliaciją bei estetinį vaizdą.

Stogo apdaila

Sumontavę skardinį stogą atliekame apdailos darbus. Įrengiamos lietaus nuvedimo sistemos, stogo pakalimai, atliekami kiti stogo skardinimo darbai. Taip pat montuojame kitas stogo funkcionalumui reikalingas detales.

Priežiūra ir stogo remontas

Mūsų komanda ne tik pataria, kaip geriausiai rūpintis skarda dengtu stogu priklausomai nuo konstrukcijos ir vietovės, bet ir esant poreikiui teikia priežiūros ir remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Skardos stogai gali būti klasifikuojami pagal skirtingus kriterijus, tokius kaip lakštų forma (plokšti, banguoti, trapeciniai), medžiaga (cinkas, aliuminis, plienas) ir modelis (pavyzdžiui čerpių imitacija).

Stogo dengimo skarda trukmė gali skirtis priklausomai nuo stogo dydžio ir konstrukcijos sudėtingumo. Įprastai dėl skardos lengvumo, stogo įrengimą kvalifikuoti meistrai atlieka gan greitai – vidutiniškai procesas trunka nuo savaitės iki dviejų savaičių.

Šiuolaikiniai stogo dengimo sprendimai ir tinkamai sumontuota izoliacija užtikrina, kad skardiniai stogai sugertų garsą ir apsaugotų nuo triukšmo.

Taip, tinkamai įrengti skardos stogai gali užtikrinti puikią šilumos ir garso izoliaciją, suteikdami jums komfortą ir ramybę.

Skardos stogas yra universalus sprendimas, tinkantis tiek gyvenamiesiems namams, tiek komerciniams ir pramoniniams pastatams. Visgi ar skardos stogas yra tinkamas jūsų projektui geriausiai atsakys kvalifikuoti specialistai.

Taip, skardos stogai yra atsparūs ugniai.

Dauguma šiuolaikinių skardos stogų yra padengti poliesterio ar poliuretano sluoksniu, kuris ilgai išsaugo spalvą ir yra atsparus aplinkos veiksniams. Kad ilgiau išlaikytumėte spalvą, rekomenduojama reguliariai valyti nešvarumus ir prireikus padažyti stogą su specialiais dažais.

Taip, saulės kolektoriai gali būti sumontuoti ant skardos stogo, tačiau tai turėtų atlikti kvalifikuoti specialistai, kad užtikrintų tinkamą montavimą ir išvengtų galimų stogo pažeidimų. Atsižvelgiant į stogo konstrukciją, gali prireikti specialių tvirtinimo detalių.

Skardiniai stogai yra atsparūs šalčiui ir puikiai tinka Lietuvos klimatui. Jie gali atlaikyti didelius temperatūros pokyčius, sniego ir ledo apkrovą, tačiau svarbu reguliariai valyti stogą nuo sniego, kad išvengtumėte per didelės stogo konstrukcijos apkrovos.

Dauguma skardos stogų jau yra padengti aukštos kokybės dažais ar dangomis, todėl jie nereikalauja papildomo dažymo. Tačiau, jei pastebite, kad spalva pradeda blukti ar luptis, galite atnaujinti stogo išvaizdą naudodamiesi specialiais atspariais stogo dažais.

Kodėl verta rinktis „Hausitą“?

20 metų statybų sektoriuje

Jau dvidešimt metų mūsų kvalifikuoti, nuolat įgūdžius tobulinantys specialistai atlieka stogų įrengimo, apdailos bei apšiltinimo darbus.

Visi stogo darbai vienoje vietoje

Dirbame su visų konstrukcijų projektais. Atliekame stogo dengimo ir skardinimo darbus, įrengiame lietaus nuvedimo sistemas, pasirūpiname kondensato surinkimu ir stogo vėdinimu.

Unikalus požiūris į projektus

Mūsų tikslas – jūsų idėją paversti realybe. Įsiklausome į jūsų poreikius bei pasiūlome unikaliai jums tiek funkcionalumu, tiek estetika pritaikytą sprendimą.

Efektyvi komunikacija

Profesionalumas – tai daugiau nei kokybiškai atlikti darbai. Užtikriname sklandžią ir aiškią komunikaciją nuo pirmojo kontakto iki projekto pabaigos, kad bendradarbiaudami su mumis nejaustumėte jokio streso.

Tarptautinė patirtis

Gebame prisitaikyti prie skirtingų klimato sąlygų bei tarptautinių statybų standartų. Sėkmingai įgyvendiname projektus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse kaip Belgija, Olandija ir Prancūzija.

Kainos ir kokybės santykis

Naudojame tik aukštos kokybės, laiko patikrintas medžiagas. Bendradarbiaujame su geriausiais tiekėjais ir užtikriname ilgaamžius, patikimus sprendimus už protingą kainą.